TableField (8.x-2.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: %name must be a number.
ur: %name ایک مثبت ہندسہ ہونا لازمی ہے
