TableField (8.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
az: Yalnız aşağıdakı uzantıları olan fayllara icazə verilir: %files-allowed.

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Field types
az: Sahə növləri
