TableField (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Number of columns
oc: Nombre de colomnas

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Filtered text (user selects input format)
oc: Tèxte filtrat (l'utilizaire causís lo format d'entrada)

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
oc: Sols los fichièrs que s'acaban per las extensions seguentas son autorizats : %files-allowed.

en: Text format
oc: Format de tèxte
