TableField (8.x-2.4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Weight
hr: Težina

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
hr: Samo datoteke sa sljedećim nastavcima su dopuštene: %files-allowed.

en: Input type
hr: Tip unosa

en: Text format
hr: Oblik unosa
