TableField (8.x-2.5-rc1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Number of columns
tr: Sütun sayısı

en: Number of rows
tr: Satır sayısı

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Filtered text (user selects input format)
tr: Filtrelenmiş metin (girdi biçimini kullanıcı seçer)

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
tr: İzin verilen dosya türleri: %files-allowed.

en: Input type
tr: Girdi tipi

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.
