TableField (8.x-2.5-rc2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Weight
lv: Svars

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Number of rows
lv: Rindu skaits

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Filtered text (user selects input format)
lv: Filtrēts teksts(lietotājs izvēlas ievades teksa fromātu)

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujami tikai faili ar šādiem paplašinājumiem: %files-allowed.

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
