TableField (8.x-2.5-rc3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Weight
da: Vægt

en: Number of columns
da: Antal kolonner

en: Number of rows
da: Antal rækker

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Filtered text (user selects input format)
da: Filtreret tekst (bruger vælge inddataformat)

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
da: Kun filer med følgende endelser er tilladt: %files-allowed.

en: Input type
da: Input-type

en: File upload
da: Fil upload

en: Text format
da: Tekstformat

en: Field types
da: Felttyper

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.
