TableField (8.x-2.5) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Weight
fi: Paino

en: Number of columns
fi: Sarakkeiden määrä

en: Number of rows
fi: Rivien määrä

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Filtered text (user selects input format)
fi: Suodatettu teksti (käyttäjä valitsee syöttömuodon)

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
fi: Vain seuraavat tiedostopäätteet ovat sallittuja: %files-allowed.

en: Input type
fi: Syöttömuoto

en: File upload
fi: Tiedoston lataus

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
