TableField (8.x-2.5) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Weight
sv: Vikt

en: Number of columns
sv: Antal kolumner

en: Number of rows
sv: Antal rader

en: Plain text
sv: Ren text

en: Filtered text (user selects input format)
sv: Filtrerad text (användaren väljer inmatningsformat)

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sv: Endast filer med följande filändelser tillåts: %files-allowed.

en: Input type
sv: Inmatningstyp

en: File upload
sv: Uppladdning av fil

en: Text format
sv: Textformat

en: Field types
sv: Fälttyper

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
