TabPanelWidget (1.1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Main settings
da: Generelle indstillinger

en: Custom
da: Tilpasset

en: Behavior
da: Opførsel

en: Tab settings
da: Indstillinger for faneblad

en: Elements
da: Elementer

en: Wrapper class
da: Wrapper-klasse

en: Responsive
da: Responsivt

en: Tab options
da: Fanevalg
