TabPanelWidget (1.1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Main settings
hu: Fő beállítások

en: Custom
hu: Egyéni

en: Centered
hu: Középrezárt

en: Bar
hu: Bár

en: Standard
hu: Általános

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Elements
hu: Elemek

en: Wrapper class
hu: Befoglaló osztály

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Rounded
hu: Lekerekített

en: Tab options
hu: Fülek beállításai
