TabPanelWidget (1.1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Main settings
tr: Temel ayarlar

en: Custom
tr: Özel

en: Standard
tr: Standart

en: Elements
tr: Öğeler

en: Wrapper class
tr: Sarıcı sınıfı

en: Responsive
tr: Duyarlı

en: Tab options
tr: Sekme seçenekleri
