TabPanelWidget (1.1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Main settings
sk: Hlavné nastavenia

en: Custom
sk: Vlastná

en: Centered
sk: Na stred

en: Standard
sk: Štandardná

en: Behavior
sk: Správanie
