TabPanelWidget (1.1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Main settings
sv: Huvudinställningar

en: Custom
sv: Anpassad

en: Behavior
sv: Beteende

en: Wrapper class
sv: Omslutande klass

en: Responsive
sv: Följsam

en: Tab options
sv: Alternativ för flikar
