TabPanelWidget (3.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Main settings
ja: 主な設定

en: Custom
ja: カスタム

en: Centered
ja: 中央

en: Standard
ja: 標準

en: Behavior
ja: 動作

en: Elements
ja: 要素

en: Wrapper class
ja: ラッパーのクラス

en: Responsive
ja: レスポンシブ

en: Tab options
ja: タブオプション
