TabPanelWidget (3.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Main settings
pt: Definições principais

en: Custom
pt: Personalizado

en: Centered
pt: Centrado

en: Standard
pt: Padrão

en: Behavior
pt: Comportamento

en: Tab settings
pt: As definições do separador

en: Elements
pt: Elementos

en: Wrapper class
pt: Classe de invólucro

en: Responsive
pt: Responsivo

en: Tab options
pt: Opções de separador
