TabPanelWidget (3.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ro: Personalizat

en: Centered
ro: Centrat

en: Elements
ro: Elemente

en: Wrapper class
ro: Clasa wrapper-ului

en: Responsive
ro: Adaptiv

en: Tab options
ro: Opțiuni tab
