Tab Tamer (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Access
be: Доступ

en: Display
be: Паказ

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Route
be: Маршрут

en: Weight for @title
be: Вага для @title
