Tab Tamer (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Display
bg: Дисплей

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
