Tab Tamer (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Access
fr: Accès

en: Display
fr: Affichage

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Tabs
fr: Onglets

en: Machine name
fr: Nom système

en: Link title
fr: Titre du lien

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: No items.
fr: Aucun élément.

en: Route name
fr: Nom de la route
