Tab Tamer (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Access
ja: アクセス

en: Display
ja: 表示

en: Custom
ja: カスタム

en: Tabs
ja: タブ

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Route
ja: ルート

en: Link title
ja: リンクタイトル

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Route name
ja: ルート名
