Tab Tamer (2.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Display
ka: ჩვენება
