Tab Tamer (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
