Tab Tamer (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Access
nl: Toegang

en: Display
nl: Weergeven

en: Custom
nl: Aangepast

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Link title
nl: Linktitel

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Route name
nl: Route-naam
