Tab Tamer (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Rótulo

en: Access
pt: Acesso

en: Display
pt: Exibição

en: Custom
pt: Personalizado

en: Tabs
pt: Abas

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Route
pt: Rota

en: Link title
pt: Título do link

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Route name
pt: Nome da rota
