Tab Tamer (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Access
sk: Prístup

en: Display
sk: Zobraziť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Tabs
sk: Záložky

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Route
sk: Cesta

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
