Tab Tamer (2.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Access
ta: அணுகு

en: Display
ta: காட்சி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Route
ta: வழி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
