Tab Tamer (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Access
tr: Erişim

en: Display
tr: Gösterim

en: Custom
tr: Özel

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Route
tr: Yol

en: Link title
tr: Bağlantı başlığı

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Route name
tr: Yol adı
