Tab Tamer (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Access
az: İcazə

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Tabs
az: Tablar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Route
az: Marşrut
