Tab Tamer (2.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Display
bs: Prikaz

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Tabs
bs: Tabovi
