Tab Tamer (2.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Access
da: Adgang

en: Custom
da: Tilpasset

en: Tabs
da: Faner

en: Machine name
da: Internt navn

en: Route
da: Rute

en: Link title
da: Linktitel

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Route name
da: Rutenavn
