Tab Tamer (2.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Access
fi: Pääsy

en: Display
fi: Näyttö

en: Custom
fi: Oma

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Route
fi: Reitti

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Route name
fi: Reitin nimi
