Tab Tamer (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Access
gl: Acceso

en: Display
gl: Visualización

en: Custom
gl: Personalizado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Route
gl: Ruta

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
