Tab Tamer (2.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Display
he: תצוגה

en: Custom
he: מותאם

en: Tabs
he: לשוניות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Route
he: נתיב

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
