Tab Tamer (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Access
sv: Åtkomst

en: Display
sv: Visa

en: Custom
sv: Anpassad

en: Tabs
sv: Flikar

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Route
sv: Rutt

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Route name
sv: Namn på rutt
