Tab Tamer (2.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Access
cs: Přístup

en: Display
cs: Zobrazit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Tabs
cs: Záložky

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Route
cs: Cesta

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
