Tab Tamer (2.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Access
hr: Pristup

en: Display
hr: Prikaz

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
