Tab Tamer (2.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
