Tab Tamer (2.0.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Route
ne: मार्ग
