Tab Tamer (2.0.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Route
am: ፈለግ
