Tab Tamer (2.0.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Access
ar: الوصول

en: Display
ar: العرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Route
ar: الطريق

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Route name
ar: اسم المسار
