Tab Tamer (2.0.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
