Tab Tamer (2.0.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Access
ca: Accés

en: Display
ca: Visualització

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Route
ca: Ruta

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Route name
ca: Nom de la ruta
