Tab Tamer (2.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Access
cy: Mynediad

en: Display
cy: Dangos

en: Custom
cy: Addasu

en: Link title
cy: Pennwad dolen
