Tab Tamer (2.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Route
el: Διαδρομή

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Route name
el: Όνομα διαδρομής
