Tab Tamer (2.0.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Access
et: Ligipääs

en: Display
et: Kuva

en: Custom
et: Kohandatud

en: Tabs
et: Sakid

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Route
et: Suund

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Route name
et: Marsruudi nimi
