Tab Tamer (2.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: Tabs
hu: Fülek

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Route
hu: Útvonal

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Route name
hu: Útvonal neve
