Tab Tamer (2.0.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Status
it: Stato

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Access
it: Accesso

en: Display
it: Visualizzazione

en: Custom
it: Personalizzato

en: Tabs
it: Schede

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Route
it: Itinerario

en: Link title
it: Titolo del link

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Route name
it: Nome della rotta
