Tab Tamer (2.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Access
jv: Akses

en: Display
jv: Tampilan

en: Custom
jv: Kostum

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
