Tab Tamer (2.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Custom
kk: Өзгертпелі
